ادامه مطلب

آبان ۲۰, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

آغاز اولین جشنواره شعر جامعه کار و تلاش کشور با حضور قائم مقام وزیر تعاون

[ad_1]

نخستین جشنواره شعر جامعه کار و تلاش کشور با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز به کار کرد.

به اعلام ایسنا، ابوالحسن فیروزآبادی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین جشنواره شعر جامعه کار و تلاش کشور که در شهرستان جم برگزار شد، گفت: استان بوشهر یکی از مهدهای شعر و شاعری کشور است و ما در زمینه شعر جامعه کار و تلاش باید کاری ملی انجام دهیم و برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها باید در سطح کشور نهادینه شود.

همچنین وی در هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر با حضور معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر، فرماندار شهرستان جم و فعالان اقتصادی شهرستان جم و کنگان به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر در سالن جلسات فرمانداری شهرستان جم حضور یافت.

به اعلام روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، نشست صمیمی فعالان اقتصادی و کارآفرینان  شهرستان جم  با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر، فرماندار شهرستان جم به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان جم  برگزار شد.

در این جلسه قائم مقام وزیر هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را رفع موانع پیشروی کارآفرینان دانست و این عامل را بهترین راهکار جهت ایجاد اشتغال قلمداد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*