ادامه مطلب

شهریور ۱, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

از بغض هاشمی در بهشت تا قلع و قمع 13 درخت در ملارد

[ad_1]

گزارشات امروز اداره اجتماعی ایسنا بیش از همه در مورد آغاز به کار شورای شهر بود و در کنار آن گزارشات مهمی مربوط به “لایحه ممنوعیت ازدواج فرزندخوانده با سرپرست”، “سرانجام پرونده کودک‌آزاری در سیرجان”، “قطع درختان 50 تا 100 ساله” در ملارد و … از دیگر گزارشات امروز اجتماعی ایسنا بود.

به اعلام ایسنا، سرویس اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران، در روزی که بیشتر گزارشات حول محور آغاز به کار شوراهای شهر و به خصوص شورای شهر تهران می چرخید؛ 65 خبر روی خروجی خود قرار داد.

در این لینک گزارشی از هر آنچه در اولین روز حضور اعضای جدید شورای شهر تهران گذشته، قابل مشاهده است.

رییس شورای شهر پنجم پایتخت: امانتدار رای یکایک شهروندان هستیم

محسن هاشمی در اولین روز آغاز به کار شورای شهر پنجم، به عنوان رئیس شورایی انتخاب شد که حالا با نام جدید “شورای شهر پنجم تهران، ری و تجریش” فعالیت کند.

او پس از این انتخاب، اولین سخنرانی خود را در این سمت انجام داد و پشت تریبون قرار گرفت و گفت: درست است که اعضای شورای فعلی عمدتا براساس سلایق و علایق جریان اصلاحات انتخاب شدند، اما امانتدار آرای یکایک شهروندان تهران با هر سلیقه و دیدگاهی هستیم و آنچه که معیار ما خواهد بود، حدود قانون و اخلاق خواهد بود.

وی در میان صحبت‌هایش وقتی از مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، پدر خود نام برد؛ لحظاتی بغض کرد و پس از فرستادن صلواتی، دوباره سخرانی‌اش را ادامه داد.

محمد علی نجفی پس از اینکه به عنوان شهردار تهران از سوی اعضای شورای شهر انتخاب شد؛ در اولین حضورش در جمع خبرنگاران از اولویت‌ها و برنامه‌های خود صحبت کرد و با بیان اینکه من روز شنبه در دفتر کار خود مستقر می‌شوم، گفت: اولین کار من تعیین مسئولان اصلی شهرداری است و اگر لازم باشد انتصاباتی خواهیم داشت و در کنار آن تهیه یک فهرست و سیاهه از اولویت‌ها و فوریت‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد. نجفی همچنین عنوان کرد که از مدیران فعلی که به نظر او شایستگی دارند در شهرداری استفاده می‌شود.

نظام پزشکی دوازدهم در حالی روز جمعه بدنه اصلی خود را خواهد شناخت که دوره چهار ساله جدید طرح تحول نظام سلامت نیز کلید خورده است؛ از این جهت تشکیل یک تشکل صنفی منسجم در مقام سندیکای پزشکان و حضور افکاری که درک صحیحی از تحول” داشته و مسوولیت کمک به متولیان سلامت و البته رفع دغدغه‌های جامعه پزشکی به عنوان مجریان طرح را بپذیرند، بسیار مهم است.

خبرنگار سلامت ایسنا، در این اعلام به موضوع انتخاب رئیس و اعضای شورای عالی نظام پزشکی پرداخته است.

اعلام ایسنا از حاشیه و متن نخستین روز شورای پنجم تهران

لایحه اصلاحی «ممنوعیت ازدواج فرزندخوانده با سرپرست» در راه مجلس

تعیین سقف برای دریافت خدمات پزشکی، لازمه ادامه “طرح تحول سلامت”

محسن هاشمی رئیس شورای شهر شد/ تمدید جلسه شورا برای انتخاب شهردار

اعلام ایسنا از روند ثبت نام اتباع و کودکان بدون شناسنامه ایرانی

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*