ادامه مطلب

آبان ۱۰, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

افزایش 30 درصدی فوت ناشی از کار در نیمه نخست سال

[ad_1]

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از افزایش بیش از 30 درصدی فوت ناشی از حوادث کار در شش ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد و گفت: امسال 215 نفر بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده‌اند.

مسعود قادی پاشا با حضور در غرفه ایسنا در بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با ایسنا، به اعلام آخرین آمار تصادفات منجر به فوت در 6 ماهه اول امسال پرداخت و اظهارکرد: در 6 ماهه اول امسال 651 مورد تصادفات منجر به فوت داشتیم که از این تعداد 105 مورد زن و 546 مورد مرد بودند که این آمار در سال گذشته 520 مورد بود.

وی گفت: همچنین در شش ماهه اول امسال 37 مورد مسمومیت با گاز منوکسید کربن خبر شده است که در مدت مشابه سال گذشته که 48 مورد بود کاهش 22.9 درصدی را نشان می‌دهد. از تعداد مسمومان امسال 25 نفر مرد و 12 نفر زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران همچنین با بیان اینکه در شش ماهه اول امسال 215 مورد فوت ناشی از حوادث ناشی از کار داشتیم، اظهار کرد: این میزان در سال گذشته 164 مورد بود و نشان دهنده آن است که با افزایش بیش از 30 درصدی فوت ناشی از حوادث کار روبه‌رو هستیم که آمار خوبی نیست.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*