ادامه مطلب

شهریور ۱۵, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

بهسازی و مرمت بزرگراه شهید یاسینی با روش‌های نوین

[ad_1]

معاون اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از به کارگیری روش های نوین بهسازی در پروژه مرمت بزرگراه شهید یاسینی خبر داد.

به اعلام ایسنا، مهندس احسان نوش آبادی با اشاره به نقش ترانزیتی بزرگراه شهید یاسینی در برقراری ارتباط استان‌های شمالی و جنوبی کشور، استفاده از شیوه های معمول بهسازی را نیازمند انسداد ترافیکی دانست و گفت: به کارگیری روش های نوین بهسازی از قبیل تثبیت بستر با مصالح سیمانی و اجرای لایه های آسفالت پلیمری در بزگراه شهید یاسینی، نه تنها کیفیت و دوام بیشتر عملیات روسازی را تضمین می کند بلکه امکان اجرای عملیات بهسازی با کمترین میزان تداخل ترافیکی را  فراهم کرده است.

وی با بیان آنکه بستر بزرگراه شهید یاسینی به دلیل شرایط جغرافیایی منطقه، بار سنگین ترافیک و شیب نسبتا زیاد شمالی- جنوبی دچار آسیب‌های زیرسطحی شده است، استفاده از روش‌های نوین تثبیت بستر با مصالح سیمانی و اجرای لایه های آسفالت پلیمری را راهکاری سریع تر و کم هزینه تر نسبت به سایر روش های موجود دانست و یادآور شد: در حالی که به نتیجه رسیدن شیوه های معمول بهسازی در بزرگراه شهید یاسینی به 2 سال زمان نیاز داشت، عملیات بهسازی این بزرگراه با مصالح سیمانی و آسفالت پلیمری حداکثر تا ابتدای دی ماه سال جاری به اتمام می رسد.

بر طبق اعلام روابط عمومی معاونت فنی شهرداری تهران، معاون اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: پیشرفت عملیات بهسازی بزرگراه شهید یاسینی در مسیر جنوب به شمال به میزان 40 درصد و در مسیر شمال به جنوب که به تازگی آغاز شده است 15 درصد پیشرفت کرده است. بزرگراه 15 کیلومتری شهید یاسینی از میدان شهید کلاهدوز آغاز شده و تا تقاطع بزرگراه شهید بابایی ادامه دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*