ادامه مطلب

مهر ۱۸, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

بیشترین مشکلات واحدهای تولیدی استان تهران امور بانکی است

[ad_1]

دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران از برگزاری 480 جلسه ستاد از سال 94 تا پایان شش ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: در پی برگزاری این 480 جلسه، 3253 مصوبه توسط کارگروه اعلام شده است.

به خبر ایسنا، مس‌فروش در تشریح مصوبات هشتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران که امروز در محل استانداری تهران با ریاست مقیمی استاندار تهران برگزار شد، گفت: در این جلسه 13 مورد از تولیدکنندگان سطح استان تهران که با مشکل مواجه شده بودند مشکلات‌شان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که از این میان یک مورد مربوط به جهاد کشاورزی است و مابقی مربوط به بخش صنعت بود.

وی گفت: مشکلات این واحدهای تولیدی یک مورد مربوط به بیمه و تعدادی مربوط به بانک‌ها بود؛ اما بیشترین مشکلات آنها به حوزه امور مالیاتی مربوط می‌شد که مورد بحث و بررسی در این جلسه با حضور استاندار تهران قرار گرفت.

دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران تاکید کرد: تمامی موارد مطرح شده پس از بررسی به همان صورتی که در دبیرخانه تصمیم‌گیری شده بود به تصویب رسید به جز یک مورد که مقرر شد فردا با حضور تولیدکننده و نماینده بانک کشاورزی در استانداری تهران مورد بررسی قرار گیرد تا تصمیم‌گیری نهایی انجام شود.

مس‌فروش در خصوص روند برگزاری جلسات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران، گفت: این جلسه با حضور استاندار تهران برگزار شد تا در خصوص ادامه روند جلسات به صورت فعلی و یا تغییرات اساسی در آن، مورد بررسی قرار گیرد که نهایتا بر طبق تصمیم استاندار فعلا جلسات به همین شکل ادامه پیدا خواهد کرد تا ان‌شاءالله با اندوخته و تجربیات بسیار زیاد استاندار جدید تهران بتوان در بهتر برگزار کردن جلسات کارگروه از ظرفیت‌های جدید بهره گرفت.

وی در خصوص آمار برگزاری جلسات این کارگروه ظرف سال‌های 1394، 1395 و شش ماهه نخست سال جاری، گفت: تاکنون 480 جلسه برگزار شده که از این میان 3205 واحد تولیدی مشکلات‌شان مورد بررسی قرار گرفته و در پی آن 3253 دمصوبه توسط کارگروه اعلام شده است. 1457 مورد در شرف اجرا و مابقی مصوبات اجرایی شده است.

دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران ادامه داد: بیشترین مشکلات واحدهای تولیدی که در کارگروه ستاد تسهیل مطرح شده مربوط به امور بانکی است که 49.3 درصد را در بر می‌گیرد و بعداز آن بیمه‌ها با 21.43 درصد، امور مالیاتی با 20.9 درصد و سایر مشکلات با 13.7 درصد مشکلات واحدهای تولیدی را در بر دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*