ادامه مطلب

مهر ۱۶, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

تأکید و اولویت شهرداری منطقه13 ، مسجد محوری است

[ad_1]

شهردار منطقه ۱۳ در جمع ائمه جماعات ، یکی از اولویت برنامه های شهرداری را مسجد محوری عنوان کرد و بازدیدهای مستمر و هفتگی شهرداران نواحی از محلات و طرح فوریتی نگهداشت شهر را دو طرح مهم منطقه به منظور رفع مسائل و مشکلات محلات اعلام کرد.

به اعلام ایسنا، رحمان زاده در نشست فصلی با حضور ائمه جماعات گفت : از اینکه فرصت حضور در جمع شما را پیدا کردم مفتخرم و امیدوارم بتوانیم از تدابیر و رهنمودهای شما در بحث مدیریت شهری به نحو احسن بهره بگیریم.

وی به سیاست شهردار تهران در خصوص محوریت مساجد در اجرای برنامه های مرتبط با امور فرهنگی ، مذهبی و دینی اشاره کرد و گفت : بر این طبق ،  اولویت برنامه های شهرداری منطقه ۱۳ ، مسجد محوری است به طوری که مساجد باید به عنوان محور برنامه های اجتماعی و فرهنگی در محلات باشند.

شهردار منطقه ۱۳  به بازدید از محلات منطقه اشاره کرد و گفت : از دوره آغاز خدمت خود تا کنون در این منطقه  ، از  ده محله در نواحی چهار گانه بازدید و  در جلسه با معتمدین و شورایاری محلات ، بر  اهمیت تقویت اصل  مسجدمحوری تاکید کرده‌ام.  

وی  با اشاره به اختصاص بودجه به  طرح  عمرانی مساجد گفت: با توجه به تخصیص بودجه و  احصاء مسائل و مشکلات مساجد ، به محض نقدینگی بودجه ، مشکلات مساجد در حیطه های مختلف از جمله عمرانی مرتفع می شود.

شهردار منطقه 13 در خصوص طرح فوریتی نگهداشت شهر نیز اظهار داشت: این طرح هر هفته  در یک ناحیه به صورت پایلوت با فعالیت ۵۰۰ نفر نیروی انسانی و کارگری در حوزه های عمرانی ، اجتماعی ، فرهنگی و ترافیکی اجرایی می شود که پیش بینی می کنم با اجرای  این طرح  ، بسیاری از مشکلات مردم در محلات مرتفع شود.

براساس اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳،در این همایش حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده به توجه هرچه بیشتر به مراسم عزاداری در ایام ماه محرم و صفر اشاره کرد و تاکید کرد : باید از  فرصت حضور مردم در مساجد،حسینیه ها و تکایا برای تبلیغ و بیان احکام دین نهایت استفاده را  در این ایام داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*