ادامه مطلب

مهر ۴, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

تهران نیازمند تبادل‌های مدیریت شهری با شهروندان

[ad_1]

معاون فنی و عمران شهرداری تهران با اشاره به برگزاری کمپین های مختلف عاشورایی در شهر تهران، گفت: تهران به عنوان یک کلانشهر و با توجه به وسعت و جمعیتی خود نیازمند تبادل پیام های مدیریت شهری با شهروندان و ذی نفعان شهر است و این مهم از طریق کمپین های زیباسازی به خوبی انجام شده است.

به خبر ایسنا، علیرضا جاوید با بیان اینکه یکی از روش‌های تبادل پیام، استفاده از فضاهای عمومی شهر همچون فضاهای تبلیغاتی است که در اختیار سازمان زیباسازی قرار دارد، ادامه داد: با این اتفاق محیط عمومی شهر مناسب با آن رویدادها تحت تاثیر اطلاع رسانی‌ها و انتقال پیام قرار می‌گیرد.

معاون فنی و عمران شهرداری تهران گفت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران در مناسبت‌های مختلف مذهبی و ملی و رویدادهایی که در تقویم های سالانه است تاکنون امکان اطلاع رسانی و تبادل پیام ها را به خوبی فراهم کرده است.

به اعلام وی، با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی می‌توانیم در آینده به راهکارهای جدیدی در استفاده از فناوری‌های مدرن و نوین در استفاده بهتر از محیط شهری برای انتقال معانی، پیام‌ها و اطلاع رسانی بین مدیریت شهری و مردم برسیم.


بر طبق خبر روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، معاون فنی و عمران شهرداری تهران باتاکید براینکه برگزاری کمیپن‌هایی نظیر آنچه برای عاشورا و تاسوعای حسینی برگزار شد باعث می شود تمرکز مدیریت شهری در مناسبت‌های خاص بر موضوع بیشتر شود، گفت: انتقال پیام و معانی در یک موضوع مشخص می‌تواند به تدریج در تغییر نگاه شهروندان و جلب توجه آنها به آن مفهوم و تصویر موثر باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*