ادامه مطلب

آبان ۱۸, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

جزئیات خدمات شهری شهرداری تهران در عراق و مرزها

[ad_1]

معاون خدمات شهری شهرداری تهران، جزئیات خدمات نیروهای شهرداری تهران در کربلا و نجف را تشریح کرد.

به اعلام خبرنگار اعزامی ایسنا به عراق، مجتبی یزدانی با حضور در جمع خبرنگاران در کربلا درباره خدمات نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران اظهار کرد: هزار و ۲۳۰ نیرو در کربلا و نجف داریم و علاوه بر آن نیروهای داوطلب ما در محل‌هایی که هماهنگ شده، خدمات رسانی می‌کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه در کوفه ۹۰ نفر نیروی داوطلب شهرداری حضور دارند، گفت: طی هماهنگی که با مسئولان عراقی انجام شده، این افراد به فعالیت خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه ماموران شهرداری در هماهنگی با مسئولان شهری نجف و کربلا فعالیت می‌کنند، گفت: فعالیت نیروهای ما بر طبق ماموریتی است که از سوی مسئولان عراقی به ما ابلاغ شده است.

یزدانی درباره نیروهای مستقر در مرزها گفت: نیروهای مرزی تا ۲۲ آبان ماه یعنی چند روز بعد از پایان مراسم اربعین حضور خواهند داشت و به ارایه خدمات می پردازند.

وی گفت: ما نیروهای پیش بینی شده برای مرز خسروی را هم به مرز مهران بردیم و تعداد نیروهای ما اکنون در این مرز ۴۴۰ نفر است. در مرز چذابه و شلمچه هم ۴۰۰ نیروی مستقر داریم.

وی گفت: ما امسال نیروها را بیشتر کردیم و نیروها در مرزها با استانداران و فرمانداران و در عراق با شهرداران سه شهر کوفه، کربلا و نجف هماهنگ هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*