ادامه مطلب

مرداد ۲۴, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

خط 8 مترو تهران امشب و فردا شب سرویس دهی ندارد

[ad_1]

آیین افتتاح خط 8 مترو تهران با حضور لاریجانی

سرویس دهی شبانه در خط 8 مترو تهران امشب و فردا شب از ساعت (١٩ تا ۴ بامداد) حد فاصل ایستگاه شهر آفتاب تا ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) به علت انجام کارهای تعمیراتی انجام نمی‌شود.

به خبر ایسنا، با توجه به اینکه خط فرودگاه امام خمینی(ره) شبانه روزی است نیاز است برخی شب ها سرویس دهی انجام نشود تا اقدامات مربوط به تعمیر و نگهداری در کوتاهترین زمان ممکن صورت پذیرد و خط برای جابجایی مسافران و حرکت قطارها آماده شود و با توجه به این موضوع سرویس دهی در خط 8 متروی تهران امشب 24 مرداد و فردا شب 25 مردادماه از ساعت 19 تا 4 بامداد انجام نمی‌شود.

در طول روز سرویس دهی داریم.

براساس خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، گفتنی است با توجه به اتصال خط یک به هشت و سرویس دهی شبانه از ایستگاه درواز دولت تا ایستگاه فرودگاه امام (ره) سرویس دهی این خط در ساعات روز تا ایستگاه شاهد و شهرآفتاب همانند قبل است و تنها تردد شبانه قطار در خط یک در محدوده ایستگاه های دروازه دولت تا شهر آفتاب انجام نخواهد شد. سرویس دهی در روزهای بعد نیز طبق روال عادی ادامه خواهد داشت و در صورت وجود تغییر در پذیرش مسافر اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*