ادامه مطلب

مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

دوره های جدید آموزش گل و گیاه در منطقه ۱۱آغاز شد

[ad_1]

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ از آغاز دوره های جدید تئوری و عملی گل و گیاه در مراکز تحقیقات ،آموزش و مشاوره فضای سبز خبر داد.

به خبر ایسنا،کورش خرد با اشاره به این که تمامی کلاس ها با توجه به درخواست شهروندان برنامه ریزی شده است؛ گفت: سر فصل های این کلاس‌ها از تنوع بالایی برخوردار است و برای پوشش دهی بهتر؛ در تمامی مراکز از جمله بوستان‌های رازی، قبله و گلخانه آموزشی برگزار می شود تا علاقمندان با توجه به دسترسی خود در این کلاس‌ها شرکت کنند.

وی هدف از برگزاری کلاس‌های آموزشی را افزایش آگاهی شهروندان در رابطه با گیاهان آپارتمانی، گیاهان پرکاربرد در فضای سبز، گیاهان دارویی و … عنوان کرد و ادامه داد: در کلاس آموزش سبزیکاری نحوه آماده سازی زمین برای کاشت انواع سبزی های برگی و همچنین نحوه کاشت سبزی های مناسب برای این فصل همچون ریحان، تره، شوید، شاهی و….به صورت عملی آموزش داده می شود. همچنین در کلاس هرس سبز پیرامون هرس در فصل تابستان و اصول هرس اطلاعات ارائه و در کلاس گیاهان آپارتمانی هم در رابطه با شناخت نیازهای گیاهان و نحوه نگهداری از آنها در محیط های آپارتمانی و منازل؛ آموزش عملی به علاقمندان ارائه خواهد شد.

براساس خبر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱؛علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی گل و گیاه می توانند با شماره ۵۵۴۲۷۴۹۴ مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه ۱۱تماس بگیرند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*