ادامه مطلب

مهر ۲۶, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

رفع مسائل مربوط به جوانان با حذف خط کشی‌های سیاسی و اجتماعی

[ad_1]

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان بر این باور است که باید برای رفع مسائل مربوط به جوانان، ضمن حذف تمامی خط کشی های سیاسی و اجتماعی از همه ظرفیتها واندیشه های موجود بهره گرفت.

به اعلام ایسنا، امید محدث اظهار داشت :بهره مندی از نیروهای جوان در وزارتخانه ها را به فال نیک می گیریم و امیدوارم این اتفاق برای کشورمان نتیجه بخش باشد.

او در ادامه توضیحاتی را پیرامون دفتر معاونت ساماندهی و هماهنگی امور جوانان ارائه کرد وگفت : ما در این حوزه بیشتر به دنبال پیگیری مصوبات شورای عالی جوانان؛ ستاد ها و مراکز استانی هستیم و در واقع تلاش خواهیم کرد بین مرکز و ستادهای استانی هماهنگی لازم را برقرار کنیم.

وی ادامه داد: همچنین  در پی این هستیم که علاوه بر پیگیری مصوبات شورای عالی، بررسی کنیم که این شورا هم اکنون درچه شرایطی قرار دارد و پس از آن جلسات شورا را به طور منظم برگزار کنیم.

محدث بررسی اعلام های ارسالی از سوی استانها ، نظارت دقیق بر عملکردها  و پیگیری  قوانین در حوزه های مرتبط با جوانان در ادارات کل استانی را بسیار مهم دانست و گفت: در واقع با این بررسی ها می توان چشم اندازی واقعی از وضعیت حوزه های مربوط به جوانان  در سراسر کشور به دست آورد.

وی با بیان اینکه بررسی های استانی بیشتر بر طبق توانمندی‌ها وظرفیتها صورت می گیرد، اظهار داشت: برای ساماندهی امور جوانان، ضمن استفاده از تمامی ظرفیتهای حوزه جوانان باید تمامی خط کشی‌های سیاسی را حذف کرد و از همه اندیشه ها بهره گرفت.

مدیر کل دفترهماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش وجوانان تاکید کرد که برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیازمند هم افزایی و تلاش بیشتر هستیم.

بر طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وی ادامه داد: همه ما باید برای ارتقاء جایگاه جوانان در جامعه تلاش کنیم. ما یک هدف واحد داریم و آنهم رفع مشکلات این قشر است. این توان و ظرفیت را داریم و می‌توانیم در کنار هم  به تعامل  سازنده دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*