ادامه مطلب

تیر ۱۵, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

زیرساخت‌های اربعین در مرز مهران تکمیل می‌شوند

[ad_1]

جلسه کمیته زیرساخت اربعین استان ایلام با حضور معاون عمرانی وزیر کشور در مهران برگزار شد.

به خبر ایسنا، هوشنگ خندان‌دل در این نشست اظهار کرد: خوشبختانه کارهای بسیار خوبی در مهران انجام گرفته است و در حال انجام است و مشکلاتی که مدیران استانی در این بازدید به آنها اشاره کردند حتما مرتفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم مهران عاشقانه به زوار حسینی در چند سال اخیر خدمت کرده‌اند. ما قطعا قدردان این مردم عزیز هستیم و تلاش می‌کنیم مشکلات شهر مهران را حل کنیم، تأکید کرد: مسوولان استان با جدیت و عشق حسینی در حال فعالیت هستند که این روحیه،  نوید حل برخی نارسایی‌ها را تا ایام اربعین می‌دهد.

محمدرضا مروارید استاندار ایلام نیز با بیان اینکه تقویت برق مهران در دستور کار وزارت نیرو قرار دارد، ابراز امیدواری کرد که منطقه آزاد مهران در مجلس به تصویب برسد.

سردار نورعلی یاری – فرمانده انتظامی استان ایلام نیز با تاکید بر اینکه احداث کنار گذر غربی مهران بسیاری از مشکلات ترافیکی را حل می کند، گفت:  برای کنترل و مدیریت اتباع بیگانه که قصد خروج از مرز مهران در ایام اربعین را دارند قطعا به احداث یک اردوگاه نیاز مبرم داریم.

وی با بیان اینکه ایجاد ایستگاه‌های صلواتی قطعا باید با هماهنگی پلیس باشد، در بخش دیگری از این نشست گفت: نیروی انتظامی براوضاع مسلط است و اربعین امسال هم در نهایت نظم و صلابت برگزار خواهد شد.

شاپور پولادی معاون عمرانی استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: بعید است 4 خطه کردن جاده در مسیر کنجان‌چم به اربعین امسال برسد و ترمینال برکت نیاز به توجه ویژه و توسعه زیر ساختها دارد و زیرساختهای آبی منطقه قطعا باید توسعه یابد چون در اربعین پارسال بیشترین مشکل  مردم از کمبود آب در مسیر زائران بود.

وی با بیان اینکه  زیرساخت‌های مخابراتی افزایش خوبی داشته است اما کماکان نیاز به تقویت دارد، تاکید کرد: نبود سالن مانیتورینگ و مدیریت بحران یک مشکل جدی است که باید احداث شود.

معاون استاندار ایلام گفت:تونل قلاجه حتما باید به اربعین امسال برسد. همچنین مسیر مهران به دهلران نیاز به بهسازی جدی دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*