ادامه مطلب

مهر ۲۷, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

مراسم تکریم ومعارفه شهردار منطقه ۲

[ad_1]

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران طی حکمی از سوی محمدعلی نجفی شهردار تهران، رسول کشت‌پور رابه عنوان شهردار منطقه دو تهران منصوب کرد.

به اعلام ایسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو، مراسم تکریم ومعارفه شهردار منطقه دو با حضور رباطی معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران، عزیز اله نظری، رسول کشت پور شهردار منطقه دو، جمعی از مدیران شهرداری تهران، معاونین ومدیران و پرسنل شهرداری منطقه دو برگزار شد.

رسول کشت پور شهردار منطقه دو در آغاز سخنان خود گفت: از حسن اعتماد دکتر نجفی شهردار محترم تهران کمال تشکر را دارم و امیدوارم بتوانم در دوره مدیریت خود در شهرداری منطقه دو براساس اهداف و سیاست شهرداری تهران حرکت نمایم.

کشت پور در ادامه گفت: برای بنده فرصت مغتنمی است که پس از چند سال در جمع همکاران سابق خود و با انگیزه خدمت دوباره حضور پیدا کنم و امیدوارم همانند گذشته و با همیاری و همگرایی مدیران، همکاران و شورایاران بتوانیم خدمات مطلوب وشایسته‌ای را به شهروندان منطقه دو ارائه دهیم.

کشت‌پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره بر اهمیت و ارزش منابع انسانی شاغل در منطقه دو گفت: از نگاه بنده همکاران در همه سطوح تاثیرگذار و ارزشمند هستند و باید این حس تاثیرگذاری در کار برای همه وجود داشته باشد و امیدوارم با کمک همه عزیزان بتوانیم با اثرگذاری مطلوب، رضایت شهروندان را در جهت مدیریت صحیح منابع و هزینه‌ها جلب نماییم.

حسن رباطی معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور دربین همکاران و مدیران منطقه دو اظهار داشت: با توجه به وضعیت شهر و بارگذاری‌های انجام شده در طرح تفصیلی، شاهد این هستیم که در منابع ایجاد محدودیت وجود دارد و با کمبود در آمد ومنابع روبرو هستیم و شهرداری منطقه دو با داشتن نواحی ۹ گانه و نگاه علمی و تخصصی جناب آقای کشت پور می‌تواند به سمت درآمدهای پایدار حرکت کند و وظیفه اصلی خود در ارائه خدمات به شهروندان را به بهترین شکل ارائه دهد.

رباطی در ادامه گفت: دو بردار بنده جناب آقای نظری و کشت‌پور از مدیران با تجربه و با سابقه‌ای هستند که در سنوات گذشته همکاری و تعامل داشتیم.

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: جناب آقای نظری در ابتدای مدیریت شهری جدید اصرار برای برگشت به ماموریت قبلی خود در صنعت و استعفا از سمت خود را داشتند که مورد قبول قرار نگرفت و از وی خواهش کردیم تا موضوع استعفا مطرح نشود ولی اصرار ایشان برای برگشت به صنعت ما را بر این داشت تا با موافقت شهردار تهران استعفای ایشان رابپذیریم و برادرمان جناب آقای کشت پور که سابقه سه ده مدیریت درخشان را در کارنامه خود و در عرصه های متعدد مدیریت شهری و صنعت دارا هستند و در آخرین مسئولیت خود در حوزه شهری شهردار همین منطقه بوده اند را بعنوان شهردار منطقه دو با حکمی از سوی شهردار محترم تهران منصوب نماییم.

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در ادامه صحبت های خود گفت : شهردار منطقه دو با تدوین برنامه و با مشورت شورایاران و تعامل این عزیزان تنظیم نماید تا گامی بلند و استوار را درجهت رفاه و آسایش شهروندان در فرصت پیش رو بردارند.

رباطی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت اتمام پروژه های نیمه تمام گفت: شهردار جدید منطقه دو با برنامه و تدابیر لازم تلاش خود را برای به پایان رساندن پروژه های نیمه تمام در دستور کار قرار دهد تا در آینده نزدیک این پروژه ها با حضور شهردار محترم تهران افتتاح و تقدیم شهروندان تهرانی شود.

عزیز اله نظری نیز در این نشست با اشاره به ۳۰ ماه فعالیت و خدمت خود در منطقه دو اذعان داشت: اگر موفقیتی در مسیر خدمت به شهروندان منطقه دو در این مدت رقم خورده است بابت زحمات تمامی عزیزان در منطقه دو می‌باشد و به سهم خود شاکر هستم و مفتخرم در بین عزیزانی فعالیت داشتم که جز خدمت بی‌منت، صداقت و صمیمیت در مسیر خدمت به شهروندان هدف دیگری نداشتند و این ۳۰ ماه خدمت به عنوان شهردار منطقه دو را برگ زرینی در کارنامه زندگی خود می‌دانم.

شهردار سابق منطقه دو همچنین گفت: هر انسانی دارای خطاها و اشتباهاتی می‌باشد و اگر بواسطه عملکرد بنده دینی از دوستان برمن وارد است بنده را حلال کنند.

نظری با طلب دعای خیر و سربلندی برای شهردار جدید منطقه و همکاران ابراز امیدواری نمود تا مسیر پیش رو را با توفیقات روز افزون طی نمایند.

در پایان این مراسم رباطی طی حکمی رسول کشت پور را به عنوان شهردار منطقه دو منصوب کرد و برای نظری شهردار سابق منطقه دو از خداوند متعال توفیق روز افزون را خواستار شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*