ادامه مطلب

فروردین ۲۰, ۱۳۹۷
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

معرفی سایت آموزشی

مطلب امروز به معرفی یک سایت معتبر و مفید که چند سالی است که در حیطه آموزش به فعالیت مشغول می باشد اختصاص دارد . با ما همراه باشید و با این سایت آموزشی دانشگاهی آشنا شوید ؛

سایت کتابخانه الکترونیکی پیام نور با عنوان PNUEB حدود 7 سالی است که در حیطه آموزش و آماده سازی نمونه سوالات امتحانی  نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور مشغول به کار می باشد .که دانشجویان این دانشگاه و یا متقاضیان ورود به این دانشگاه می توانند از این نمونه سوالات که در قالب کتابچه های PDF در اختیار آنها قرار داده شده است بهره مند شوند .

اما علاوه بر نمونه سوالات و جزوات دانشگاه پیام نور ، بخش دیگری نیز در این سایت تعبیه شده است که به سوالات آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور اختصاص داده شده است و متقاضیان ورود به مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه می توانند با ورود به این بخش مجموعه آزمون های فراگیر را دریافت نموده و برای این آزمون آمادگی لازم را کسب نمایند .

هر متقاضی می تواند با جستجوی رشته تحصیلی مورد نظر خود به مجموعه ای از آزمون های ادوار مختلف آن رشته دست یابد . ازجمله رشته های موجود در بخش فراگیر سایت pnueb می توان به رشته های طراحی شهری ، زبان و ادبیات انگلیسی ،  حسابداری ، تاریخ تشیع و … اشاره کرد .

پس زمان را از دست ندهید و درصورتیکه شما نیز متقاضی ورود به مقع کارشناسی ارشد پیام نور از طریق آزمون فراگیر این دانشگاه می باشید ، سری به سایت pnueb زده و از نمونه سوالات و آزمون های آن استفاده لازم را ببرید .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

برچسب ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*