ادامه مطلب

مرداد ۳۰, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

هنر به محتوایی هدفمند و مدیریت جامعه به نگاه هنری نیاز دارد

[ad_1]

مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد با اشاره به ضرورت استفاده از سازمان‌های مردم نهاد، گفت: هنر به محتوایی هدفمند و مدیریت صحیح جامعه به نگاه هنری نیاز دارد.

به اعلام ایسنا، «مجید جوادیان‌زاده» در نشست خبری و تشریح برنامه‌های همایش ملی گرافیک و کاریکاتور آب و تراب و نمایش خیابانی چتر زندگی با اشاره به ضرورت ایجاد پیوند منسجم بین هنر و جامعه، اظهار کرد: هنر به محتوایی هدفمند و مدیریت صحیح جامعه به نگاه هنری نیاز دارد.

وی رفع چهار آسیب طلاق، اعتیاد، حاشیه‌نشینی و فقر را از جمله اقدامات در دستور کار دولت در حوزه اجتماعی دانست و بیان کرد: استفاده از ظرفیت هنر در راستای توسعه اجتماعی ضروری است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد با بیان این ‎ که هنر از جمله عناصر تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف است، گفت:‌ توسعه اجتماعی و رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری مستلزم مشارکت عمومی سازمان‌های مردم نهاد است.

جوادیان‌زاده میزبانی همایش ملی گرافیک و کاریکاتور را یکی از اقدامات موثر در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه دانست و بیان کرد: تکیه امیرچخماق، پارک باغ ملی و پارک هفت تیر از جمله محل‌های انتخاب شده برای اجرای نمایش خیابانی چتر زندگی در شهر یزد است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که با بیان این‌که استفاده از ظرفیت‌های مختلف یکی از اولویت‌های اجرایی مسئولان و دست‌اندرکاران در استان یزد است، گفت: استفاده از ظرفیت هنرمندان نقش مهمی در ماندگاری برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی در سطح استان ایفا می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*