ادامه مطلب

شهریور ۱۶, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

پرداخت تسهیلات در راستای توسعه روستاها

[ad_1]

رییس بنیاد مستضعفان کشور از تحویل بیش از 1000سند عرصه شاهین دژ خبرداد.

به اعلام ایسنا، محمد سعیدی کیا در مراسم اعطای ۱۴۰۰ مورد از اسناد عرصه شاهین دژ ضمن گرامیداشت عید غدیرخم گفت: 1400 مورد از اسناد عرصه شاهین دژ را که ۲۶ هکتار، به ارزش ۵۵۰ میلیارد ریال است، به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

وی گفت: در چهارسال اخیر ۴۹ هزار سند به مردم در کل کشور به میزان 4900 هکتار و ارزش ریالی 7700 میلیارد ریال واگذار شده است.

سعیدی کیا همچنین از احداث یک واحد دامداری پنج هزار راسی در صورت شناسایی و معرفی زمین ۵۰ هکتاری بهمراه  آب مورد نیاز  از سوی مسئولین شهرستان شاهین دژ ، با پرداخت ارزش زمین پیشنهادی خبر داد و گفت: در صورتی که زمین پیشنهادی از سوی مسئولین پیشنهاد شود ضمن پرداخت ارزش و بهای زمین در زمینه ساخت این واحد دامداری کاملا صنعتی، آمادگی خود را اعلام می کنیم.

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت : بر طبق تفاهم نامه‌ای که با  استاندار آذربایجان غربی امضا کرده ایم بنیاد آمادگی دارد تا از طرحهای توجیهی تایید شده منازل روستایی با تسهیلات کم بهره حمایت کند.

وی در خصوص اعطای وام طی دو سال اخیر در کشور گفت: میزان 14 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت  شده که موجبات توسعه مناطق روستایی را فراهم خواهد کرد.

حسین عباسی فرماندار شاهین دژ در مراسم اعطای 1400 مورد از اسناد عرصه در این شهرستان ضمن تبریک میلاد امام هادی (ع) از سعیدی کیا خواست تا بنیاد مستضعفان در جهت ایجاد زمینه برای اشتغال و رونق اقتصادی وتوسعه پایدار در این شهرستان سرمایه گذاری کند.

وی با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات با بهره کم مشکل سرمایه گذاری را حل نمی کند گفت: شاهین دژ در حوزه های مختلف معادن و گردشگری زمینه های بکر بزرگی برای بهره وری دارد و می طلبد تا بعنوان یک شهرستان ویژه محسوب گردد.

عباسی اظهار کرد: امید است با سرمایه گذاری در این منطقه راه‌های گشایش اقتصادی و رونق کسب و کار در منطقه برای مردم هموار شود.


انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*