ادامه مطلب

شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

پیشرفت 80 درصدی پروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار در منطقه 15

[ad_1]

شهردار منطقه 15 از پیشرفت 80 درصدی پروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار در بخش تملک و اجرای عملیات عمرانی در این منطقه خبر داد.

به اعلام ایسنا، مهندس انارکی محمدی با اعلام مطلب فوق گفت: پروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار به طول 6 کیلومتر از بزرگراه آزادگان شروع و پس از عبور از بزرگراه امام رضا (ع) به بزرگراه شهید شوشتری وصل می شود.

به اعلام وی، عملیات عمرانی این بزرگراه در تقاطع با بزرگراه آزادگان 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات ساخت زیرگذر ، رمپ و لوپ‌ها و اتصال آن به بزرگراه آزادگان تکمیل شده و در مجموع عملیات عمرانی پروژه از بزرگراه آزادگان تا مشیریه 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مهندس محمدی گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه در مسیر شهرک مشیریه حدفاصل خیابان سازمان آب تا بزرگراه امام رضا (ع) نیز 80 درصد است که باقیمانده کار با تأمین نقدینگی و رفع معارضین اجرا می‌شود.

وی در ادامه تأکید کرد: پیشرفت فیزیکی در تقاطع بزرگراه امام رضا(ع) شامل پل های رشته‌ای و زیرگذر و رمپ و لوپ‌های اتصال آن به بزرگراه  امام رضا (ع) 88 درصد است که با تملک سه گاراژ باقی مانده عملیات در این نقطه نیز به اتمام می‌رسد.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه این بزرگراه از مسیر املاک مسکونی محلات مشیریه و رضویه عبور می کند گفت: در مجموع 1690معارض شامل 714 معارض ملکی و 976 قطعه زمین در مسیر این پروژه وجود داشت که تاکنون با مالکان732معارض توافق شده است.

بر طبق اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه 15،  مهندس محمدی در پایان با اشاره به اهمیت پروژه نجفی رستگار از نظر ترافیکی و اجتماعی یادآور شد: این بزرگراه یک پروژه ملی است که علیرغم مشکلات پیش رو در حال اجرا و پیشرفت است و بهره برداری از این پروژه عظیم ملی همانند رینگی در ترافیک جنوب شرق تهران تاثیر خواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*