ادامه مطلب

شهریور ۱۰, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

پیگیری اتمام سریع پروژه‌های شهری شمال تهران در آستانه بازگشایی مدارس

[ad_1]

شهردار منطقه یک تهران بر ایجاد کمیته تخصصی ریالی و پیگیری اتمام سریع پروژه‌های شهری شمال تهران تاکید کرد.

به خبر ایسنا، مهندس فخرالدین سلیمانی سامانه کنترل پروژه، نگهداشت شهر، اجرای ضوابط شهرسازی، طرح استقبال از مهر را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: شهروندان منطقه یک تهران در خصوص بحث نگهداشت شهر بسیار حساس هستند و بیشترین مطالبه آنها از مدیریت شهری بحث نظافت، پاکسازی ، فضای سبز و… شهر است.

وی اضافه کرد: بر همین طبق همه نیروهای شهرداری به طور مستمر و به ویژه در یک فاصله زمانی  ۱۰ تا ۱۵ روزه باید با اجرای یک برنامه جامع، موضوعات نگهداشت شهر را پیگیری و ساماندهی کنند.

شهردار منطقه یک تهران سامانه کنترل پروژه ها را به تفکیک معاونت‌ها مورد بررسی قرار داد و با تاکید بر تسریع در اجرای آنها گفت: برای سرعت بخشی به پروژه‌ها، صورت وضعیت ها مشخص و در کمیته تخصصی ریالی، پرداخت ها به پیمانکاران اختصاص یابد تا پروژه ها سریع تر به اتمام برسد.

بنا بر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه یک، وی که در جمع قائم مقام شهرداری منطقه یک تهران، معاونان، مدیران و شهرداران نواحی این منطقه، سخن می‌گفت بر ضرورت بازدید مستمر از نواحی و رعایت ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری و اجرا و جمع آوری حصارهای کارگاهی تاکید کرد وموضوعات نگهداشت شهر، نظافت و پاکسازی معابر، انهار، مخازن، جمع آوری آب‌های سطحی، جلوگیری از آبگرفتگی معابر و… را از موارد مهمی دانست که باید در همه نواحی در آستانه فصل بازگشایی مدارس با جدیت اجرا شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*