ادامه مطلب

مرداد ۱۸, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

چرا برج میلاد ایمن نیست ؟

اخیراً برخی از اعضای شورای شهر تهران گمانه زنی هایی درخصوص امنیت برج میلاد مطرح کرده اند که باعث نگرانی شهروندان شده است. یکی از این اعضا محمدمهدی تندگویان از مخالفان همیشگی شهرداری تهران می باشد.

اظهارات اخیر تندگویان که مبنی بر این بود که بر اساس گود برداری این فاز و بارش باران، آب به زیربنا نفوذ کرده و سازه کج خواهد شد ، در همان زمان های ابتدایی توسط رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران که مجری برج میلاد نیز بوده است تکذیب شد .

دنیامالی با اشاره به اینکه خود ناظر پروژه برج میلاد بوده است ، این اطمینان را به همه داد که این برج از امنیت کافی برخوردار است و ادعای کج شدن آن از پایه و اساس اشتباه است!

وی تأکید کرد که درخصوص گودی که اطراف برج میلاد وجود دارد،  در بازدیدها و مکاتباتی که داشته است قرار بر این شد که در آن منطقه پارکینگ طبقاتی احداث شود و سازه پارکینگ همسطح با زمین ساخته شود تا نگرانی‌ها درباره مخاطرات این گود نیز از بین برود.

امانی نیز در این خصوص اذعان کرد برج میلاد از استحکام کافی برخوردار است و در برابر زلزله 8 ریشتری نیز مقاوم است.

در خصوص حواشی اخیر ، کارشناسان معتقدند اعضای شورای شهر می بایست با سند و مدرک اظهار نظرهای اینچنینی نمایند و از اظهارات جنجال برانگیز خودداری نمایند.

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

برچسب ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*