ادامه مطلب

آبان ۵, ۱۳۹۶
نویسنده : shahab
دسته بندی : شوراها

کاهش سر فاصله گذر حرکت قطارهای خط ۳ متروی تهران

[ad_1]

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در خط 3 متروی تهران، فاصله گذرحرکت قطارها در بخش شمالی این خط به 10 دقیقه کاهش یافت.

به خبر ایسنا، نوبخت با اشاره به اینکه پیش از این فاصله گذر حرکت قطارهای مترو در خط 3 حدفاصل ایستگاه‌های خواجه عبدالله انصاری تا قائم، 18 دقیقه یکبار بود؛ گفت: اکنون با تمهیداتی که انجام شده است، فاصله گذر در این مسیر نیز به 10 دقیقه کاهش یافته است.

وی ادامه داد: اکنون حرکت قطار ها در خط 3 به صورت یکپارچه انجام می شود و تمامی قطارها از ایستگاه آزادگان تا ایستگاه قائم و بالعکس با فاصله گذر 10 دقیقه حرکت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تأکید کرد: شرکت بهره برداری متروی تهران در تلاش است در آینده با تامین واگن های بیشتر فاصله گذر حرکت قطارها به خصوص در خطوط 3 و 4 مترو را کاهش دهد.

بر طبق خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، نوبخت با تاکید بر اینکه مترو ستون حمل و نقل عمومی درون شهری است گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما تمهیداتی را در نظر داریم تا با کاهش سرفاصله حرکت قطارها و افزایش ظرفیت متروی تهران در جهت کاهش آلودگی هوا و ترافیک تهران گامی موثر برداریم تا شهروندان بتوانند با آسایش بیشتر از این وسیله پاک و ایمن استفاده کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*