• شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٩-٠٩:٣٠
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٠٩٨٥
در دویست و هشتادمین جلسه شورا صورت میگیرد:

از ارائه گزارش 11 ماهه حسابهای درآمد و هزینه ای شهرداری تهران تا برگزاری مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی

دویست و هشتادمین جلسه از پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران یکشنبه بیست و چهارم اسفند ماه 1399 از ساعت 8:45 الی 12 برگزار می شود.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران دویست و هشتادمین جلسه از پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران فردا یکشنبه بیست و چهارم اسفند ماه 1399 از ساعت 8:45 الی 12 برگزار می شود.

این جلسه در ابتدا به بررسی لایحه اساسنامه های سازمان وابسته به شهرداری تهران و آیین نامه های مالی و معاملاتی و اداری و استخدامی سازمانها " موضوع ماده واحده و بند (ج) ماده 9 اساسنامه نمونه ضمیمه مصوبه اصلاحیه مصوبه اصلاحیه اساسنامه نمونه سازمان های وابسته به شهرداری تهران" خواهد پرداخت.

در ادامه جلسه گزارشی در خصوص حسابهای درآمد و هزینه های آذر، دی و بهمن ماه و 11 ماهه شهرداری تهران در سال 99 توسط  سید حسن رسولی خزانه دار شورای شهر تهران ارائه خواهد شد.

در این جلسه همچنین یک فوریت لایحه " مجوز به شهرداری تهران جهت انجام معاملات احداث پروژه های (پیوند و پهنه های مجاور بزرگراه امام علی (ع) – خیالستان زندگی) واقع در منطقه 8 و "پل باغ آیت الله هاشمی رفسنجانی" واقع در منطقه 2 بررسی می شود.

همچنین یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص معرفی 23 نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذی حساب در این جلسه شورا بررسی می شود.

بررسی طرح «الزام شهرداری تهران به ارائه رایگان خدمات مجموعه های ورزشی تحت تملک شهرداری تهران، عدالت استخدامی و منوط کردن هرگونه صدور پروانه و گواهی ساختمانی به رعایت ضوابط مناسب‌سازی در راستای ارائه خدمات به افراد دارای معلولیت» در این جلسه صورت میگیرد.

همچنین در این جلسه بررسی طرح " ضمانت اجرای مصوبات شورا" در دستور کار جلسه اتی شورا قرار دارد.

در ادامه طرح «دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه‌های ساختمانی» و لایحه دیگر شهردار تهران در خصوص «تعیین و اخذ خسارت و حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران» و در ادامه آن نیز لوایح شهردار تهران در خصوص «اصلاح ماده دوم مصوبه تأمین منابع مالی پایدار سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی و راهکارهای ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات و آموزش شهروندان شهر تهران» بررسی میشوند.

برگزاری مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران و حومه و بررسی طرح «الحاق یک تبصره به ماده 34 آیین‌نامه داخلی شورای اسلامی شهر تهران» از دیگر موضوعاتی است که در این جلسه شورا انجام میگیرد.

در پایان نیز بررسی لایحه شهردار تهران در خصوص معرفی " اعضای پیشنهادی جهت عضویت در هیات عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در اجرای ماده دوم (2) اساسنامه شرکت مذکور" در دستور کار قرار دارد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: