• دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠-١٧:٤٧
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢١٤٣١
علیخانی در گفت و گو با فارس:

بزودی بخشی از باغ راه حضرت فاطمه (س) به بهره برداری می رسد

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به افتتاح ورودی بزرگراه شهید بروجردی به بزرگراه آزادگان گفت: بزودی بخشی از پروژه باغ راه حضرت زهرا (س) به بهره برداری می رسد.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران به نقل از فارس، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز در حاشیه افتتاح ورودی بزرگراه شهید بروجردی به بزرگراه آزادگان درباره پروژه باغ راه حضرت زهرا (س) اظهارداشت:پروژه باغ راه حضرت زهرا (س)، پروژه ای است که هم اکنون توسط سازمان عمران شهرداری تهران در حال پیگیری است و بر اساس اعلام سازمان عمران این پروژه پیشرفت 50 درصدی را داشته است و به زودی بخشی از آن مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی همچنین به پروژه زمین چمن مفید اشاره کرد و گفت: این پروژه در حاشیه منطقه 18 قرار دارد و افتتاح و بهره برداری آن می تواند سرانه فضاهای ورزشی در منطقه را افزایش دهد.

همچنین در ادامه این بازدید«سید محمد فیاض» شهردار منطقه 18 نیز حضور داشت و در حمایت از کارگران اظهارداشت: روز کارگر متعلق به اقشار مختلف و بی ادعای کارگر است که زحمات زیادی را به ویژه در حوزه مدیریت شهری ، متحمل می‌شوند.

وی افزود: در این دوره از مدیریت شهری تلاش کردیم که در رابطه با کارگران قصوری نداشته باشیم و حق آنان را آنطور که شایسته شان است، ادا کنیم .

در ادامه و در جریان این بازدید از قدیمی ترین معلم منطقه ۱۸ که حدود ۵۲ سال است در این منطقه زندگی می‌کند،  تقدیر شد.

فیاض درباره این معلم برجسته اظهار داشت: ایشان معلم بازنشسته هستند و در حال حاضر به عنوان  دبیر شورایاری محله ۱۷ شهریور مشغول خدمت هستند. ایشان به مدت پنجاه و دو سال است که در این منطقه زندگی می‌کند.

«کریم پاکند»  نیز ضمن تشکر از شهردار اظهار داشت: در حقیقت شما و کسانیکه با وجود مشکلات در حال خدمت هستند، معلم من هستند.وی درخواست کرد که میدان جانبازان بعد از احداث به نام شهید هادی طارمی که به همراه شهید سردار قاسم سلیمانی به شهادت رسید، نامگذاری شود .

سید محمد فیاض شهردار این منطقه نیز درباره  همچنین افتتاح ورودی بزرگراه شهید بروجردی اظهار داشت: این رمپ دسترسی به طول 680 متر و عرض 11 متر می تواند نقش مهمی را در کاهش بار ترافیک این محدوده ایفا و دسترسی وسائط نقلیه را به بزرگراه آزادگان آسانتر نماید.

وی ادامه داد: رمپ دسترسی بزرگراه شهید بروجردی به بزرگراه آزادگان با اجرای عملیات خاکبرداری، زیرسازی، لوله گذاری ، اجرای کانیو، انهار سرپوشیده و روباز، جداول، روکش آسفالت، کاشت فضای سبز، خط کشی محوری، جانمایی علائم ترافیکی و تأمین روشنایی و با صرف هزینه ای بالغ بر 65 میلیارد بهره برداری شد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: