• سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١-١٠:٣٤
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٤٢٥٣
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد؛ 3-63

لزوم حمایت از معیشت کارکنان شهرداری تهران

سروری گفت: روز گذشته خبر افزایش ۱ تا ۳ میلیون تومانی حقوق کارکنان شهرداری منتشر شد و از متولیان این امر تشکر می‌کنیم.

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، پرویز سروری نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران  در ابتدای شصت‌وسومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به آغاز هفته سلامت، اظهار کرد: در این ایام یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت در ایام کرونا را گرامی می‌داریم.
وی افزود: روز گذشته خبر خوبی مبنی بر ترمیم حقوق کارمندان شهرداری تهران عنوان شد که از متولیان این امر قدردانی می‌کنیم و این اقدام را لازم و ضروری می‌دانیم.
نایب‌رئیس شورای شهر با توجه به افزایش حقوق کارمندان شهرداری تهران از یک تا سه میلیون تومان، گفت: اگرچه این افزایش با پیگیری شهردار تهران عملیاتی شده است اما امیدواریم استمرار داشته باشد و این رقم را کافی نمی‌دانیم.
سروری همچنین راجع به پرداخت نقدی جدید دولت در قالب یارانه به خانواده‌ها گفت: سرانجام دولت جراحی اقتصادی بزرگ خود را آغاز کرد و طبیعی است که بار سنگینی بر جامعه و به‌ویژه بر قشر محروم ایجاد شود و فکر می‌کنیم همه باید از این اقدام قدردانی کنیم و دولت نیز تمهیدات لازم را برای این مسئله پیش‌بینی کند.
وی اظهار امیدواری کرد سیستم اطلاع‌رسانی دولت نیز در باب آگاهی و اطلاع‌رسانی به مردم در این حوزه تقویت شود.
نایب‌رئیس شورای شهر با اشاره به حضور شب گذشته رئیس جمهور در رسانه ملی، گفت: این اقدام قابل قبول بود و در واقع شب گذشته رئیس جمهور اقدامات و برنامه‌های خود را برای ترمیم این جراحی بزرگ مطرح کرد.
سروری درباره پرداخت نقدی برای اجرای این جراحی بزرگ، گفت: اگرچه براساس مصوبه مجلس و بنابر اعلام رئیس جمهور تا دو ماه آینده این پرداخت‌ها در قالب کالابرگ خواهد بود اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که پرداخت نقدی تورم‌ زا خواهد بود که به‌زودی در قالب کالابرگ در اختیار هموطنان قرار خواهد گرفت.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: