• سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١-١٦:٠٥
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٤٥٠٧
عضو هیات رئیسه شورای شهر: 16-72

قرارگاه اجتماعی پایتخت برای شکاف بین نسلی چه برنامه هایی دارد؟/ برنامه های عملیاتی قرارگاه اجتماعی کمرنگ است

سوده نجفی عضو هیئت رئیسه شورای شهر با تاکید بر اینکه قرارگاه اجتماعی بر اساس چه مدلی فعالیت می‌کند افزود: اگر فعالیت این قرارگاه براساس مدل مسئله محور است چرا اقداماتی که گزارش داده شد در شهر مشهود نیست و یا کمرنگ‌ است؟

برنامه قرارگاه اجتماعی برای آسیب‌هایی مانند انزوای اجتماعی، دختران فراری و مسائل اجتماعی زیر زمینی چیست؟
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران سوده نجفی در هفتاد ‌‌دومین جلسه صحن علنی شورای شهر تهران پس از استماع گزارش معاون اجتماعی و فرهنگی‌ شهردار تهران با بیان این‌که سوالات من از این معاونت به معنای تقابل بین شورا و شهرداری نیست گفت: یکی از مولفه‌های شهر بهره‌‌‌ور ، بهره‌برداری اجتماعی است.شما در قرارگاه اجتماعی برای این امر چه اقداماتی انجام داده‌اید؟
وی با مطرح کردن این سوال که قرارگاه اجتماعی برای شکاف نسلی که گریبانگیر  شهر تهران است چه برنامه‌ای دارد ادامه داد: با توجه به این که همه ما دارای فرزند نوجوان هستیم و یکی از مشکلات مورد توجه شکاف‌های مذهبی ایجاد شده است شما در این قرارگاه برای این معضل چه برنامه‌ای دارید؟
نجفی با بیان این که در شهر تهران دچار آسیب‌هایی همچون وندالیستم، گمنامی و انزوای اجتماعی، مسائل اجتماعی زیرزمینی، موضع دختران فراری و خیابانی، حاشیه‌نشینی و کارتن خوابی و‌تکدی‌گری هستیم افزود: آیا در قرارگاه اجتماعی به این موارد توجهی شده است و برای رفع این آسیب‌ها برنامه‌ای دارید؟
عضو هیئت رئیسه شورای شهر با تاکید بر اینکه قرارگاه اجتماعی بر اساس چه مدلی فعالیت می‌کند افزود: اگر فعالیت این قرارگاه براساس مدل مسئله محور است چرا اقداماتی که گزارش داده شد در شهر مشهود نیست و یا کمرنگ‌ است؟

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: