• پنج شنبه ١٣ مرداد ١٤٠١-١٦:٠٤
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٤٨٨٠
مهدی پیرهادی مطرح کرد:

مدیریت شهری میراث دار بی توجهی به مشکلات آتش نشانان/تلاش برای افزایش حقوق آتش نشانان

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر تسریع در رفع مشکلات مسکن و معیشت آتش نشانان گفت: مدیریت شهری در دوره جدید میراث دار کم کاری و بی توجهی به مشکلات آتش نشانان است.

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران مهدی پی هادی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر تسریع در رفع مشکلات مسکن و معیشت آتش نشانان گفت: مدیریت شهری در دوره جدید میراث دار کم کاری و بی توجهی به مشکلات آتش نشانان است.
مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران نیز با بیان اینکه اقداماتی برای بهبود وضعیت حقوق آتش نشانان انجام شده است، اظهار کرد: این موضوع از سالهای گذشته وجود داشته و در دوره مدیریت شهری جدید برای بهبود شرایط سعی شده اما هنوز مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.
پیرهادی خواستار افزایش حقوق آتش نشان شد و اظهارداشت با توجه به شغل سخت آتش‌نشانان و جانفشانی این افراد در حوادث مختلف پایتخت و حتی حوادث سایر نقاط استان تهران و در برخی موارد جانفشانی آتش نشانان تهرانی در حوادث کشور، افزایش حقوق این قشر ضروری است و باید در این خصوص برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.
وی یادآور شد: مشکلات امروز آتش نشانان به دلیل عقب افتادگی است که در سال های گذشته در این حوزه وجود داشته است. 
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در سال های گذشته هیچ گزارش حسابرسی از سازمان آتش نشانی دریافت نشده و مشکلات این سازمان و کارکنان آن، باقی ماند و به نسبت به رفع آن بی توجهی شد. 
پیرهادی با یادآوری این موضوع که باید نسبت به مسکن آتش نشانان پیگیری های لازم انجام شود، گفت: در حال حاضر جانمایی ساخت ۳ هزار مسکن انجام شده و امیدواریم در یک برنامه زمانبندی شده، مشکلات این قشر زحمتکش به حداقل برسد.
وی تاکید کرد: باید در این دوره شورای شهر و مدیریت شهری، مسائل آتش‌نشانان حل شود و شهرداری تهران برنامه ریزی لازم در این خصوص را با کمک شورای شهر انجام دهد. 
پیرهادی افزود: کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر به همراه سایر اعضای شورا، تا رفع کامل مشکلات و دغدغه آتش‌نشانان این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: