• پنج شنبه ١٣ مرداد ١٤٠١-١٦:٢٨
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٤٨٨١
معدنی پور در بازدید از منطقه 5 شهرداری تهران:

نیازمند گفتگوهای اجتماع محور در محلات هستیم

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شروع طرح گفتگوی اجتماعی محلات (گام) در بازدید های خود گفت: برای تدوین دستورالعمل ها و شیوه نامه های نظامنامه مشارکت‌های محله ای در مدیریت شهری، نیازمند گفتگوهاي اجتماع محور در محلات هستیم تا با تشریک مساعی نسبت به تهیه دستورالعمل های اجرایی مناسب دست یابیم.

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران نرگس معدنی پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در منطقه 5 شهرداری تهران حضور و از نزدیک در جریان  پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه های فرهنگی و اجتماعی این منطقه قرار گرفت.
در این بازدید وی با حضور در کارخانه نوآوری آزادی در جریان چگونگی حمایت دولت و شهرداری از طرح ها و ایده های نو قرار گرفت و از بخش های مختلف این کارخانه بازدید به عمل آورد و با استارتاپ های نوآور و دانش بنیان آشنا شد.
همچنین در ادامه، وی به همراه هئیت همراه با حضور در محل شهرداری منطقه 5 با اعضای شورای فرهنگی هنری اجتماعی و ورزشی منطقه تشکیل جلسه داد و درخصوص نحوه استفاده از ظرفیت های موجود در منطقه درجهت پیشبرد امور فرهنگی هنری اجتماعی و ورزشی با حاضرین جلسه به گفت و گو پرداخت.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی به همراه شهردار منطقه پس از بازدید از مجموعه کتابخانه علامه جعفری،  در سرای محله پرواز با مدیران محلات ۲۹ گانه منطقه 5 دیدار و در یک نشست صمیمی درجریان مسائل و مشکلات سراهای محلات منطقه و چالش های مدیریت محلات قرار گرفت و از نقطه نظرات کارشناسی  آنها درخصوص نظامنامه  مدیریت محله و نکات قابل توجه در تدوین دستورالعمل های آن بهره مند گردید.  
معدنی پور از شروع *طرح گفتگوی اجتماعی محلات (گام)* در بازدیدهای خود از مناطق سخن گفت و تاکید کرد که برای تدوین دستورالعمل ها و شیوه نامه های نظامنامه مشارکت‌های محله ای در مدیریت شهری، نیازمند گفتگوهاي اجتماع محور در محلات هستیم تا با تشریک مساعی نسبت به تهیه دستورالعمل های اجرایی مناسب دست یابیم.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: