علیرضا نادعلی در نطق پیش از دستور:
نهضت امید آفرینی مد نظر همه به ویژه مدیریت شهری ششم باشد
نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور با اشاره به ضرورت توجه به رضایت و خشنودی حال شهروندان پایتخت به ویژه در شرایط کرونا گفت: نهضت امید آفرینی باید مد نظر همه مسئولان به ویژه مدیریت شهری ششم باشد.
 ١٠:٣٥ - سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ناصرامانی در نطق پیش از دستور:
باید از نخبگان در اداره شهر بهره برد/ در دام یکدستی تفکر سیاسی نیفتیم
عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در اولین نطق پیش از دستور خود بر توجه به مناطق محروم تاکید کرد و به همتایانش در شورا توصیه کرد در دام یکدستی تفکر سیاسی نیفتیم.
 ١٠:٥٧ - سه شنبه ١٦ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران:
آیت الله طالقانی سمبل و نماد شوراها در انقلاب اسلامی بودند
پرویز سروری با اشاره به سالروز رحلت آیت الله طالقانی یادآور شد: آیت الله طالقانی ابوذر زمان هم اولین امام جمعه تهران و هم سمبل و نماد شوراها در انقلاب اسلامی بودند.
 ١٠:٢٥ - سه شنبه ١٦ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرویز سروری در هشتمین جلسه شورا؛
بانک ها باید از بنگاه های اقتصادی به ظرفیت های حمایت گر تبدیل شوند/ امیدواریم این استقلال سیاسی که به وجود آمده با استقلال اقتصادی همراه شود
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در سالروز بانکداری بدون ربا امیدواریم رویه بانکداری اصلاح شود و بانک ها از اینکه بنگاه اقتصادی و رقیب سرمایه گذاران باشند خارج و تبدیل به حامیان تولید و اقتصاد ملی شوند.
 ١٠:٢٩ - سه شنبه ٩ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرویز سروری:
جامعه جهانی باید به سمت جامعه عدالت محور حرکت کند/ مهندس چمران با حضور خود در شورا به شایعات بی اساس پایان خواهند داد
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: امروز جامعه جهانی از بیماری مزمنی رنج می برد که همانا استاندارد های دو گانه بر نظامات کشورهای جهان است لذا این بیماری مزمن باید درمان شود چرا که جامعه بشری نمی تواند استاندارد های دوگانه را بر نظامات کشور های مختلف تحمل کند، این موضوعی است که در روز شهادت شهیدان رجایی و باهنر که روز مبارزه با تروریسم قلمداد شده باید مد نظر داشته باشیم و بدانیم جامعه جهانی باید به سمت جامعه عدالت محور بدون این اسناندارد های حرکت کند.
 ١٠:٢٦ - يکشنبه ٧ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهدی چمران:
انقلاب ما با نام حسین (ع) پیروز شد
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه انقلاب ما از عاشورا شروع شد، اظهار داشت: چراکه ۱۵ خرداد 1342 دو روز پس از عاشورا بود و در همانجا بود که انقلاب ما با نام حسین پیروز شد.
 ١٠:٢٣ - يکشنبه ٣١ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهدی چمران در چهارمین جلسه شورا اعلام کرد:
آمادگی شهرداری برای دراختیار گذاشتن سوله های مدیریت بحران جهت واکسیناسیون همگانی
رییس شورای اسلامی شهر تهران از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای در اختیار قرار دادن سوله های مدیریت بحران برای واکسیناسیون همگانی خبر داد و گفت: شهرداری امکانات خوبی در این زمینه دارد و نیروهای خوبی هم دارد و انمیدواریم با برنامه ریزی مناسب و استفاده از این ظرفیت ها واکسیناسیون عمومی مردم سریعتر و مناسب تر صورت گیرد.
 ٠٩:٣٦ - يکشنبه ٢٤ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهدی چمران در سومین جلسه شورا:
شهر به خوبی آماده عزاداری ماه محرم شده است
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در آماده سازی محیطی شهر برای عزاداری ماه محرم گفت: از همکاران خوبمان در شهرداری تهران قدر دانی می کنیم که در حرکت خوبی شهر را آماده عزاداری ماه محرم کردند، می دانید که عزاداری ماه محرم بخشنامه و دستوری نیست در آغاز این ماه مساجد، تکایا و حتی منازل بیرق سیاه علم می کنند و امیدواریم این فرهنگ جاویدان محرم و عاشورایی همواره پابرجا بماند.
 ٠٩:٤١ - سه شنبه ١٩ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید احمد علوی تاکید کرد:
شورای ششم و جامعه خبری در تعامل سازنده و ریشه کنی فساد وجوه مشترک دارند/ قول می‌دهم تا توان دارم از کارکنان شهرداری حمایت کنم
عضو ششمین دوره شوری اسلامی شهر تهران با تبریک روز خبرنگار گفت: تصور می‌کنم یکی از وجوهی که شورای ششم و جامعه خبری می‌توانند حول آن همکاری مشترکی داشته باشند، تعامل سازنده در ریشه‌کن‌سازی فساد است
 ١٠:٣٥ - يکشنبه ١٧ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
الهام فخاری :
پایبندی به حق مردم سوگند ما بود بر این عهد ماندگاریم
الهام فخاری در نطقی ایراد کرد: پایبندی به حق مردم سوگند ما بود و امروز هم در این راستا بر حق مردم برای برخورداری از زندگی شایسته، آب و هوای پاک و خانه سالم، آبادی، آزادی و آگاهی و احترام به همه افراد پافشاری می‌کنیم و بر همان عهد هستیم.
 ١٦:٤٣ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد مسجدجامعی در نطق پیش از دستور گفت:
درباره بار امانت این سال ها
عضو شورای اسلامی شهر تهران از بار امانتی که طی چهارده سال حضور در شورا بر دوشش گذاشته شده بود گفت.
 ١٥:٢١ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد جواد حق شناس در آخرین نطق تاکید کرد:
شورای پنجم شورای امید و شفافیت بود/ حوزه فرهنگی شهر در دوره پنجم زنده شد
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در آخرین نطق تاکید کرد: شورای شهر پنجم شعارهای شهر انسان محور، شهر پاک شهر زیست پذیر، شهری برای همه و مبارزه گسترده با فساد و شهر فروشی کار خود را عملیاتی و فرهنگ را در شهر زنده کرد.
 ١٢:٣٧ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی:
شورای پنجم نماد شفافیت بود نه صیانت
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در یک جمله می گویم که شورای پنجم نماد شفافیت بود نه صیانت و مجلس شورای اسلامی در این شرایط حساس و سخت جامعه، بجای طرحهایی که واکنش منفی گسترده در جامعه ایجاد کند به دنبال حل مشکلات معیشتی و مطالبات واقعی جامعه برود و قطعا شفافیت نیز از مطالبات اصلی جامعه و وعده های محقق نشده در مجلس است.
 ١٠:١٨ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس شورای اسلامی شهر تهران:
مشکل اصلی امروز کشور، کند یا متوقف شدن روند توسعه است/ توسعه متعادل و متوازن و پایداری می بایست کاستی های خوزستان را جبران کند
محسن هاشمی رفسنجانی با اشاره به وقایعی تلخ که طی هفته گذشته در استان خوزستان شاهد بودیم گفت: وقایعی که نمی توان آنها را محدود به خشکسالی وکمبود آب دانست. بلکه توسعه متعادل، متوازن و پایداری می بایست، کاستی های بجا مانده از جنگ و مشکلات پیشین خوزستان را جبران کند. 
 ٠٩:٣٦ - يکشنبه ٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب رئیس شورای شهر تهران تأکید کرد:
احترام به حق اعتراض مسالمت آمیز و حل فوری مشکلات مردم خوزستان
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شرایط پیش آمده در خوزستان گفت: از روسای قوای سه‌گانه، رئیس جمهور منتخب و سایر ارگان‌ها و نهادهای ذیربط که تیم‌های رسیدگی به وضعیت خوزستان تشکیل داده و به منطقه اعزام نموده‌اند تقاضا دارم یکی از رئوس وظایف تیم‌های رسیدگی کننده را واکاوی چرایی و چگونگی به خشونت کشیده شدن اعتراضات قرار دهند و ضمن پرهیز از برخورد تند و قهرآمیز با شهروندانی که بدون وابستگی خارجی صرفا در پی بیان اعتراض خویش هستند، از راه‌حل اصلی که همان تأمین هرچه سریع‌تر امکانات اولیة زیست در این بخش از کشور است كه بر روي طلاي سياه (نفت و گاز)كه مهمترين راه تامين بودجه كشور است، نشسته اند غافل نشوند.
 ٠٩:٤٧ - سه شنبه ٢٩ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصد و یازدهمین جلسه شورا مطرح کرد:
عبور فوتی ها از مرز 100 نفر در تهران/ مسئولان شهرداری و فرماندهان ارتش مشکلات بین خود در بازگشایی بزرگراه افتخاری را مرتفع نمایند
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بسته شدن بزرگراه افتخاری بدلیل عدم اجرای توافقات میان شهرداری وارتش زیبنده مدیریت کشور و مطابق با انتظارات مردم نیست لذا از این رو از شهرداری می خواهیم مشکل اجرای توافق با ارتش را حل نموده تا تعهدات شهرداری اجرایی شود و از فرماندهان محترم نیروی زمینی ارتش نیز درخواست داریم با مساعدت در رفع موانع وبرداشت صدها کامیون نخاله انباشته شده در این خیابان نیز، امکان تردد شهروندان و استفاده از معابر شهری را فراهم کنند تا در این شرایط دشوار کشور، به نارضایتی عمومی افزوده نشود.
 ٠٩:٣٥ - يکشنبه ٢٧ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت نظری در نطقی مطرح کرد:
خود را در مقام نقد قدرت و مطالبه‌گری آنچه مردم می‌خواهند قرار می‌دهیم / ما آخرین نسلی هستیم که نسبت به آینده کشور هشدار می‌دهیم
حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران طی نطقی در سیصدو دهمین جلسه شورا تاکید کرد: خود را در مقام نقد قدرت و مطالبه‌گری آنچه مردم می‌خواهند قرار می‌دهیم.
 ١١:٥٤ - سه شنبه ٢٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصد و نهمین جلسه شورا :
در کنار حمایت از تولید واکسن داخل باید به خرید واکسن نیز توجه شود/ کشور های همسایه به مرز 50 درصد واکسیناسیون رسیدند و ما در مرز 5 درصد هستیم
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: خسارتهای فراوان اقتصادی، انسانی و روانی ناشی از تاخیر در واکسیانسیون، بسیار فراتر از هزینه تامین واکسن است و ماههایی که بدلیل ابهام در استراتژی ومواضع ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، در پروژه تامین واکسن تاخیر بوجود آمده است، صدمات جبران ناپذیری به خانواده ها و اقتصاد کشور وارد کرده است.
 ٠٩:٣١ - يکشنبه ٢٠ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب رئیس شورای شهر تهران مطرح کرد:
وزارت نیرو به‌صورت شفاف دلایل قطعی برق را بیان کند
نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به قطعی بی‌رویه برق طی روزهای اخیر گفت: جا دارد مراتب اعتراض خود را نسبت به قطعی مکرر و بی‌رویه برق در روزهای اخیر در سرتاسر کشور به‌ویژه پایتخت که منجر به بروز مشکلات متعدد و عدیده‌ای برای شهروندان گردیده، اعلام دارم. حداقل توقع بدیهی و به‌جای شهروندان از وزارت نیرو، بیان شفاف دلایل قطعی بی‌رویه برق با شهروندان و تلاش برای رفع مشکل قطعی برق در فصل تابستان گردد تا مردم کمتر متحمل ضرر گردند.
 ٠٩:٢٤ - سه شنبه ١٥ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصد و پنجمین جلسه شورا با اشاره به درگذشت خبرنگاران و سربازان معلم ؛
اگر مصوبه تامین 19 هزار اتوبوس اجرایی می شد شاید این عزیزان امروز در کنار خانواده هایشان بودند/ امیدواریم شورای ششم گام روبه جلویی در مسیر تامین حقوق شهروندان وخدمت بهتر به شهر بردارد
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جانباختن خبرنگاران و سربازان معلم در سانحه جاده ای و با بیان اینکه اگر مصوبه سال 1396 شورای اقتصاد برای تامین 19 هزار اتوبوس شهری وبین شهری اجرا شده بود، شاید این عزیزان در کنار خانواده های خود بودند گفت: با توجه به اعلام نتایج انتخابات شورای شهر تهران، انتظار افکار عمومی از منتخبان جدید، حفظ دستاوردها ونقاط مثبت دوره های گذشته و پرکردن کمبودها و رفع نقاط ضعف پیشینیان است که این مطالبه درستی است و امیدواریم شورای ششم گام روبه جلویی در مسیر تامین حقوق شهروندان وخدمت بهتر به شهر بردارد.
 ٠٩:٣٤ - يکشنبه ٦ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید ابراهیم امینی:
آمار شرکت در انتخابات نیازمند تجزیه و تحلیل کارشناسی است
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مردم تشخیص می‌دهند در هر دوره چه کسانی در شورای شهر حضور پیدا کنند، افزود: جا دارد آرای داده شده، آمار کسانی که شرکت نکرده‌اند و مجموع تعداد آراء توسط دلسوزان نظام تجزیه و تحلیل شود و سیاست‌های نظام به‌گونه‌ای باشد که روزبه‌روز شاهد شکاف بین شهروندان و متصدیان امور و نظام نباشیم و تلاش شود که اگر فاصله‌ای ایجاد شده، کمتر شود.
 ٠٩:١٤ - سه شنبه ١ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تبریک رییس شورای اسلامی شهر تهران به رییس جمهور منتخب:
رییسی چهره ای معتدل است/خلا حضور زبان جذاب و برانگیزاننده شریعتی وچمران هنوز در جامعه حس می شود
محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران انتخاب آیت الله رییسی به عنوان رییس جمهور منتخب مردم را تبریک گفت و افزود: امیدواریم همه جریان ها سیاسی و نخبگان از رییس جمهور منتخب برای حل مشکلات مردم حمایت کنند.
 ٠٩:٣٧ - يکشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر سخنگوی شورای شهر تهران از کارکنان شهرداری:
کارکنان شهرداری در دوران کرونا موجب سربلندی مدیریت شهری شدند/ ضرورت تحقق مطالبات پرسنلی کارکنان شهرداری
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کارکنان شهرداری در دوره کرونا موجب سربلندی مدیریت شهری شدند، بر ضرورت تحقق مطالبات پرسنلی کارکنان شهرداری تاکید کرد.
 ١١:٢٨ - يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصد و یکمین جلسه شورا:
دستاورد های شورای پنجم تبدیل به وعده نامزد های ریاست جمهوری شده است
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود همه تخریبها و بی مهری های رسانه ملی و جناحهای سیاسی، دستاوردهای شورای پنجم به وعده کاندیداهای ریاست جمهوری تبدیل شده است و هرهفت کاندیدا وعده شفافیت، جایگزینی شایسته سالاری بجای فامیل سالاری، کاهش هزینه های تشریفاتی از بودجه عمومی و تحقق منویات رهبری را می دهند.
 ٠٩:٣١ - يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
الهام فخاری مطرح کرد:
ما در این چهار سال سپری شده بر سرمایه‌های شهر چوب حراج نزدیم/ دیر یا زود ثمره کارنامه مدیریت پنجم شهر بر همگان روشن می شود
الهام فخاری طی نطقی در جلسه شورای شهر تهران تاکید کرد: به همت هم قطاران در عرصه مدیریت شهری از بخش تقنینی تا نظارتی اجرایی و عملیاتی و دیگر عرصه‌های کارنامه‌ای از ما برجای مانده که فراتر از همه زوائد دیر یا زود ثمره و اثر آن بر همگان روشن خواهد شد.
 ١٥:١٠ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا نژاد بهرام :
صندوق رای مامن و فرصت اصلاح است/ ما الگو یا پارادایم مدیریت شهری را برهم زدیم/ برای دفاع از حق انتخاب جمهور صندوق های رای را خانه خود کنیم
عضو هیئت رییسه شورا با تاکید بر اینکه در شورای شهر ما الگو یا پارادایم مدیریت شهری را برهم زدیم ادامه داد: ما با در نظرداشتن برنامه‌ریزی شهری فراگیر و انسان‌محور وارد عرصه مدیریتی پایتخت شدیم پس بیاید یکبار دیگر در این مقطع حساس دست در دست یکدیگر برای دفاع از حق انتخاب جمهور صندوق های رای را خانه خود کنیم.
 ١١:٤١ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصدمین جلسه شورا:
مردم نقش تعیین کننده و حساس در جمهوری اسلامی دارند/ امیدواریم در روزهای آینده فضای چند صدایی در رسانه ملی حاکم شود
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود آنکه رهبرانقلاب در سخنرانی سالگرد امام، نقش حساس و تعیین کننده مردم در جمهوری اسلامی را تبیین کردند اما هنوز جریانی قدرتمند وجود دارد که نقش مردم را زینتی و ظاهری می داند و مبنای شرعی و حقوقی برای نظر و حضور مردم قائل نیست.
 ٠٩:٢٤ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در دویست و نود و نهمین جلسه شورا:
شهر را با یک سوم هزینه سابق اداره کردیم / به جای شهر فروشی و مگا پروژه ها به انسان محوری و محله محوری پرداختیم
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود تخریبهای و فضاهای سازی های منفی در رسانه ملی، رسانه های رسمی و ارتش سایبری، عملکرد مدیریت شهری در دوره پنجم قابل دفاع بوده است و توانسته ایم شهر تهران را با یک سوم هزینه سابق اداره کنیم.شفافیت، تکثر فرهنگی واجتماعی، عدم قانون فروشی و شهر فروشی وصیانت از باغات ومحیط زیست، مناسب سازی شهری و ادامه ساخت زیر ساخت های حمل و نقل عمومی از دستاوردهای غیرقابل انکار این دوره مدیریت شهری است و امیدوارم کاندیداهای اصلاح طلب چه از اعضای فعلی شورا و چه از جوانان اصلاح طلب بتواند در فضای انتخاباتی کارنامه عملکرد شورای پنجم را به افکار عمومی بصورت منسجمی ارائه کنند.
 ٠٩:٥٨ - سه شنبه ١١ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
افشین حبیب زاده در نطق پیش از دستور:
نامزدهایی که وعده توزیع پول می دهند انگار برای پیش خرید رای مردم آمده اند/ مردم ایران صدقه و هبه نمی‌خواهند، حقشان را می‌خواهند
رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری صدقه و هبه نمی‌خواهند، حقشان را می‌خواهند گفت: تا اینجا صداها و وعده‌هایی که می‌شنویم همه تکرار شعارهای بی‌پایه و پرفریب سابق است که خلاصه می‌شود در پخش و توزیع منابع و پول. یکی می‌خواهد وام ۵۰۰ میلیون تومانی به زوج‌های جوان بدهد، آن یکی یارانه ۴۵۰ هزار تومانی، انگار آمده‌اند رأی مردم را به نرخ روز پیش‌خرید کنند، سیاستمداری که کاردان و دلسوز و میهن‌پرست باشد، پا روی وجدان و شرافت و عقل نگذاشته و رو به مردم حقیقت را می‌گوید. می‌گوید نه پولی در بساط است که دولت بخواهد وعده پوچ بدهد، نه اساسا دولت کارخانه چاپ و توزیع پول است. صلاح مُلک و ملّت هم در این فریبکاری‌ها و مخارج هزینه‌زا نیست.
 ١٠:١٢ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در دویست و نود و هشتمین جلسه شورا:
دلسرد کردن مردم برای مشارکت در تعیین سرنوشت کشور، بزرگترین ضربه به جمهوری اسلامی است
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بزرگترین ضربه به جمهوری اسلامی، دلسرد کردن و مایوس کردن مردم و بستن فضای حضور ونقش آفرینی آحاد جامعه در سرنوشت کشور است گفت: کسانی که در تریبونهای رسمی، حضور و مشارکت مردم را غیرلازم فرض می کنند، تیشه به ریشه نظام می زنند.
 ٠٩:٣٣ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>

اخبار مرتبط